Termální lázně Veľký Meder Slovensko - okolí

Slovakiaring Orechová Potôň - Slovensko

Slovakia ring - místo kde si můžete vyzkoušet svou odvahu, extrémní vlastnosti svého auta a být hrdinou v očích svých blízkých.

Slovakiaring je závodní okruh na Slovensku, nacházející se v katastru obce Orechová Potôň v okrese Dunajská Streda Byl postaven v letech 2008 - 2009 a autorem projektu je rakouský architekt Hans Roth.

Automotodrom Slovakia Ring je výcvikové zařízení pro motoristy, které přináší jedinečnou šanci zdokonalit své řidičské schopnosti, vyzkoušet si rychlou jízdu, procvičit techniku ​​nebo si jen jednoduše vychutnat radost ze svobody za volantem.

Motocykloví nadšenci stejně jako majitelé automobilů s vysokým výkonem určitě ocení prostor pro zkoušení limitů a výjimečnou příležitost zažít pocity profesionálů při skutečných závodech. Závodní týmy a agentury zase získali ideální prostor na organizaci kvalitního akce z každé stránky.

Autorem projektu je zkušený rakouský architekt Hans Roth, který je také autorem několika obdobných projektů na území Rakouska a Maďarska. Toto univerzální a profesionální motoristické zařízení je pilotním a dlouhodobě jediným svého druhu na území Slovenské republiky.

Parametry tratí
* Délka tratě: 5 922 m
* Šířka tratě: 12 m
* Délka cílové rovinky: 900 m
* Šířka cílové rovinky: 20 m
* Délka akcelerační zkušební dráhy: 1 144 m
* Šířka akcelerační zkušební dráhy: 20 m

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.