Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko

Atrakce

Red Ring, Black Led

Red Ring a Black Led jsou celoroční tobogány se světelnými efekty přímo z Holandska! V provozu denně.

Tarzánie lněný park

Přijďte si užít patřičnou dávku adrenalinu, mírnou dávku fyzické námahy a hlavně perfektní zážitek. Lanová dráha TARZANIA na termálním koupališti ve Velkém Mederu, se nachází u korunách vysokých stromů zeleného lesoparku. Celkově na Vás čeká 650 m překážek rozdělených do dvou tras. Součástí je i trasa pro nejmenší lezení chtivých Tarzančekov, čímž poskytuje zábavu i pro rodiny s dětmi.

Před překonáváním překážek absolvují návštěvníci instruktáž i nácvik používání jistící techniky a následnou činnost vykonávají pod dozorem instruktora. Každý jednotlivec je jištěn pomocí horolezecké výstroje. Na lezení se doporučuje vhodná, pevná sportovní obuv.

Nové tobogány

Návštěvníci, kteří mají rádi adrenalin a nebojí se vody doporučujeme vychutnat jedinečný požitek z volnosti a unášet se proudem vody na nových tobogánech: Family slide, Multislide, vahadlo, Tummel Funnel, které se nacházejí u Itálií bazénu.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.