Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko

Ubytování ve Veľkém Mederu BEZ ZPROSTŘEDKOVATELE

Ubytovat se můžete v hotelu, apartmánu nebo penzionu. Každý návštěvník si přijde na své, podle své náročnosti a požadavek ohledně služeb.

Návštěvníci si mohou najít levné ubytování v okolí koupaliště, ale i po celém Veľkém Mederu. I když přímo v areálu koupaliště nejsou k dispozici ubytovací kapacity, v jeho blízkosti naleznete spoustu penzionů, privátů, ale i hotelů.

Veľký Meder Slovensko skýtá příjemné prostředí pro každého návštěvníka, který touží po odpočinku, zábavě a teplém slunečném počasí. Proto se vydejte v létě, nebo i během chladnějších dnů zkusit termální vodu koupaliště, předtím si však najděte zařízení dle vašeho vkusu a rezervujte si ubytování ve Veľkém Mederu.
Pro více informací o ubytování bez zprostředkovatele klikněte ZDE.

Termální lázně na Slovensku j­sou pro cestovatele symbolem dobře strávené dovolené na Slovensku.Termální lázně a s tím spojené lázeňské pobyty, procedury a SPA & wellness pobyty nabízí odpočinek celoročně, nezávisle od počasí. Na Slovensku můžete strávit víkend v lázních nebo termálech.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.